МЕЖДУНАРОДЕН ОНЛАЙН-КОНКУРС "ИЗКУСТВО БЕЗ ГРАНИЦИ"

Резултати от II Международен онлайн-конкурс "Изкуство без граници"

Класиране „Инструментално изкуство“

Предучилищва възрастова група

Антон Иванов – Лауреат III степен

Диана Богоева – Лауреат III степен

Борис Димитров Стефанов – Лауреат II степен

Георги Галчев -  Лауреат II степен

Федосова Анастасия – Лауреат степен

Мартин Евгениев Русев- Лауреат степен

 

Младша възрастова група

Деа Енчева - Лауреат III степен

Теодора Кацарска -  Лауреат II степен

 

Средна възрастова група

Трио "С ритъма на тарамбука" - Лауреат II степен

Константин Антонов Хаджиев - Лауреат II степен

Камерна група ОУ"Г.Бенковски" с.Черни Вит - Лауреат степен

 

Младежка възрастова група

Калина Иванова Кирилова - Лауреат степен

 

Смесена възрастова група над 21 г.

Духов оркестър "Кубей" - Лауреат степен

 

Класиране „Фолклорни танци“

Предучилищва възрастова група

ДТС "Алени макчета" - Лауреат II степен

ДТС"Дъга" - Лауреат степен

 

Младша възрастова група

Танцов състав "Боряна" - Лауреат степен

Група "Детелина" - Лауреат степен

 

Средна възрастова група

Клуб „Магията на танца“ - Лауреат III степен

 

Младежка възрастова група

Фолклорна танцова група "Мераклийче" - Лауреат II степен

Детска танцова формация "Хорце" - Лауреат степен

ФТФ "Дунавска младост" – Лауреат степен

 

Смесена възрастова група над 21 г

ФТФ "Дунавска младост" – Лауреат Grand prix

 

Класиране „Народен вокал“

Предучилищва възрастова група

ГАФ "Тетевенски божурчета" - Лауреат степен

Никол Николаева - Лауреат степен

 

Младша възрастова група

Франческа Любенова Латинова - Лауреат II степен

Сиана Красимирова - Лауреат II степен

Илина Ивайлова Друмешка - Лауреат II степен

Валентина Михаилова Дурчова - Лауреат II степен

Фолклорна група " Малките златарчета" - Лауреат степен

Божидар Диянов Тодоров - Лауреат степен

 

 

Средна възрастова група

Магдалина Димитрова Колевичина - Лауреат III степен

Жаклина Жекова - Лауреат III степен

Назлъ Бекир Хасан - Лауреат III степен

Красимира Ангелова - Лауреат III степен

Калина Николаева Кушева - Лауреат II степен

Катерина Йорданова Юнчова - Лауреат II степен

Зехра Севджан Юсеин - Лауреат II степен

Иван Асен Стоянов Делийски - Лауреат степен

Дует "Сестри Георгиеви" - Рая и Габриела Георгиеви  - Лауреат степен

Кристина Борисова Александрова - Лауреат степен

Ибрахим Красимиров Бимбашов - Лауреат степен

Николета Стоянова Аргирова - Лауреат степен

Ивета Иванова Попхристова - Лауреат степен

 

Старша възрастова група

Никол Ивайлова Иванова - Лауреат II степен

 

Младежка възрастова група

Симеон Станимиров Заимов - Лауреат II степен

 

Смесена възрастова група от 5-18 г.

Школа по народно пеене "Глас от Добруджа" - Лауреат II степен

Детско-юношески фолклорен ансамбъл "Нашенчета"  - Лауреат степен

 

Възрастова група над 21 г.

Стилияна Неделчева Ангелова - Лауреат III степен

Група за обработен фолклор "Звездица" - Лауреат II степен

Дует ЖуТе - Живка Миладинова и Теодора Катончева - Лауреат степен

 

Класиране „Класически танц, стилизиран танц, съвременен танц, уличен танц,

акробатичен танц балет“

Младша възрастова група

Никол Юлиян Станкова /класически танц /- Лауреат III степен

Танцов състав Синтез-  ЦПЛР-ЦРД Плевен / акробатичен танц/ - Лауреат II степен

ТК "МАНИЯ"/съвременен танц/-  - Лауреат II степен

Балет „Галакси“  /стилизиран танц/- Лауреат Grand prix

 

Средна възрастова група

"Ел Ниня" - Лауреат III степен

ТК "Мания" / съвременен танц/ - Лауреат III степен

Живка Стоянова - ТК Мания / акробатичен танц/ - Лауреат III степен

Дует Елис Янакиева и Елеонора Чалъкова /класически танц /- Лауреат III степен

Балет „Аксел“, Анджела Тодорова Димитрова - Лауреат III степен

Танцов състав "Синтез"-  ЦПЛР-ЦРД Плевен / съвременен танц/ - Лауреат II степен

Карита Димо Тодорова /класически балет /- Лауреат степен

Балет "Галакси" /стилизиран танц/  - Лауреат степен

Балет "Галакси" / съвременен танц/  - Лауреат степен

 

Младежка възрастова група

Дилек Идрис Исмаил /уличен танц / - Лауреат II степен

Паулина  Любомирова Карачомакова /класически танц / - Лауреат II степен

Балет "Аксел" / танц /- Лауреат II степен

Танцов състав "Синтез"-  ЦПЛР-ЦРД Плевен / съвременен танц /-  Лауреат II степен

SOFISTIK-JIVO K-Motion / съвременен танц /- Лауреат степен

Балет "Аксел" / съвременен танц /- Лауреат степен

Водолазко Елизавета - Лауреат степен

Танцова формация "СОФИСТИК-ЖИВО" /стилизиран танц /- Лауреат Grand prix

 

Класиране „Естраден, класически, поп и джаз вокал“

 

Предучилищва възрастова група

Вокална група "Малчовци" - Лауреат III степен

 

Младша възрастова група

Вокална група "Сладурковци" - Лауреат III степен

Радост Нейкова - Лауреат II степен

Денис Еролов Еминов - Лауреат II степен

Кристина Емелива Енчева - Лауреат Grand prix

 

Средна възрастова група

Симона Мартинова Стефанова - Лауреат II степен

Ивайла Стоянова Георгиева - Лауреат II степен

Дует "Snow princess" - Лауреат II степен

Ерик Пламенов Михайлов - Лауреат степен

Никол Попова - Лауреат степен

 

Старша възрастова група

Цветкова Ирина - Лауреат II степен

Вокален състав "ГРАФИТИ" - Лауреат степен

Румяна Христова - Лауреат степен

Луговская Виктория - Лауреат степен

Ансамбль «Бубенчики» - Лауреат степен

Учащиеся КГБОУ ШИ- Лауреат степен

дует Никол Попова и Симеон Славев - Лауреат степен

Симеон Славев - Лауреат Grand prix

 

Възрастова група над 21 г.

Илона Калчева - Лауреат степен

Орлиевская Дарья - Лауреат II степен

 

 

festival_db@abv.bg
Тел: 02 987 55 68; 0876 792 833; 0888 883 599

  www.festival-bg.com