МЕЖДУНАРОДЕН ОНЛАЙН-КОНКУРС "ИЗКУСТВО БЕЗ ГРАНИЦИ"

Резултати от II Международен онлайн-конкурс по изобразително изкуство ,,Изкуство без граници’‘

Класиране

 

Младша възрастова група

Йоана Ивайлова Гочева - Лауреат II степен

Рая Георгиева ЮнчоваЛауреат III степен

Яница Георгиева Кехайова- Лауреат III степен

Кристиян Евтимов Трендафилов - Лауреат III степен

Дара Ганчева Демирова - Лауреат III степен

Луиза Паланкалиева - Лауреат II степен

Михаела Джунова - Лауреат II степен

Натали Нонова - Лауреат II степен

Стефка Якимов а- Лауреат II степен

Виктория Георгиева Стойнева - Лауреат II степен

Стефани Георгиева Узунова, рисунка: Кукери ,,Сурва“ - Лауреат I степен

Стефани Георгиева Узунова, рисунка: ,,Нестинарки‘‘ - Лауреат I степен

Преслав Петков Костадинов - Лауреат II степен

Михаела Михайлова Божинова- Лауреат II степен

Дорина Веселинова Василева - Лауреат III степен

Кристина Мирославова Ралчева - Лауреат III степен

Цветилен Георгиев Николов - Лауреат III степен

Тома Иванов Недков- Лауреат II степен

Виктор Иванов - Лауреат II степен

 

 

Средна възрастова група

Андреа Николаева Киричова - Лауреат I степен

Виктория Владимирова Пекова - Лауреат I степен

Вяра Пламенова Пенчева, рисунка: ,,Пътуване в бъдещето“ - Лауреат GRAND PRIX

Вяра Пламенова Пенчева, рисунка: ,,Щастливи заедно“- Лауреат I степен

Пламена Петкова Гетова - Лауреат I степен

Александър Станиславов Браилски - Лауреат GRAND PRIX

Елица Бориславова Борисова - Лауреат GRAND PRIX

Божидара Асенова Куманова- Лауреат I степен

Гамзе Гюрсел Ахмед- Лауреат I степен

Дея Деянова Велева - Лауреат I степен

Джейда Енвер - Лауреат I степен

Жарина Савова Иванова,рисунка: ,,Доверие- Лауреат I степен

Жарина Савова Иванова,рисунка: ,,Таен подарък- Лауреат I степен

Андреана Косева - Лауреат GRAND PRIX

Аделина Найденова Христова - Лауреат GRAND PRIX

Кристеа Петрова Жендова- Лауреат I степен

Валентина Такева - Лауреат GRAND PRIX

Михаил Павлов- Лауреат I степен

Антония Дионисиева- Лауреат II степен

Вервега Софія - Лауреат I степен

Коць Марія - Лауреат I степен

Коць Уляна - Лауреат GRAND PRIX

 

 

Старша възрастова група

Ажда Ваклинова Вергилова - Лауреат I степен

Гордієнко Софія - Лауреат I степен

Тверда Анна-Марія- Лауреат I степен

 

 

Младежка възрастова група

Шенай Шерафидинова Мехмедова - Лауреат I степен